VOC TESTER web sayfamız üzerinden demo talebinde bulunabilirsiniz. Talep üzerine sistem üzerinden gerekli tanımlamalar yapılır ve bir hafta süre ile VOC TESTER sistemini deneyimleyebilir, deneme online sınavlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sınav Görevlisi olarak belirlenen kullanıcı, Yönetici Giriş ekranından TC Kimlik No ve Şifresi ile giriş yapacaktır. Sınava girecek adayda kendilerine ait şifre ve TC Kimlik No ile programa girerek belirlenen takvim ve saat bazında sınavı çözer. Sınavı başlat butonu ile sınavı başlatır ve tamamlanan sınavı bitir butonu ile tamamlayabilir. Emin olamadıklar ve bilemedikleri sorular boş bırak butonu ile geçebilmektedir. Sınav süreci anlık olarak kayıt edilir ve elektrik/internet kesintilerinde hiçbir veri kaybı yaşanmaz. Sınav sonuçları otomatik olarak hesaplanır, sms ile bilgilendirebilir ve portal üzerinden yayınlanır.

Uzaktan Online Sınav Yazılımları ise güvenlik parametrelerine göre ikiye ayrılmaktadır. Güvenli Online Sınav Yazılımları ve Online Sınav Yazılımları. Farklı tipteki sınavlar hakkında bilgi almak için sınav tipinin üzerine tıklayarak ilgili makaleye ulaşabilirsiniz.

Online Sınav Sistemi Hakkında Demo talebi için tıklayınız.