Vizyon
Müşteri odaklı yaklaşımımız; kullanıcı dostu ürünlerimiz, kaliteli hizmet ve yenilikçi çözümlerimiz ile dünya markası olmak.
 
Misyon
Ülkemizin ekonomik ve teknolojik gelişimine katkı sağlamayı, müşterileri için güvenilirlik, devamlılık, saygınlık simgesi olarak; eğitim ve akreditasyon teknolojileri üzerine araştırma geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmek.
 

İlkelerimiz  

  1. Mutluluk ekosistemi çerçevesinde; çalışanların, tedarikçilerin, müşterilerin  ve diğer ilgili tarafların mutluluğunu dikkate almak.

  2. Doğal kaynaklar ve ekosistemlerin sürdürülmesi;  geliştirdiğimiz teknolojilerin doğa ile uyumlu, düşük kaynak tüketimi yapan teknolojiler olmasına özen göstermek. İş süreçlerimizde tükettiğimiz kaynakların tasarruflu kullanımına önem vermek. 

  1. Ülkemizin teknolojik gelişimine katkı sağlamak;  Araştırma Geliştirme projelerimizle ülkemizi teknoloji alanında daha ileriye taşımak.

  2. Ülkemizin insan kaynağının gelişimine katkı sağlamak; çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlayarak ve yeni teknoloji alanlarında istihdam  oluşturarak ülkemizin insan kaynağı gelişimine katkı sağlamak.

  3. Uluslararası hak ve yükümlülüklere uymak; Toplumla olan ilişkimizde uluslararası hak ve yükümlülüklere uymak.


Değerlerimiz

  • Yenilikçi Olmak

  • Müşteri ve Kalite Odaklı Olmak

  • İnsanlara Değer Vermek ve Güvenmek

  • Çözüm Odaklılık

  • Sürekli Olarak Gelişmek