TÜBİSAD “Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü 2021 Yılı Pazar Verileri ve Trendleri”ni 7 Haziran Salı günü açıkladı.Genel Müdürümüz Sn Fatih Demirkan’ın da katılım sağlamış olduğu toplantı yüz yüze olarak Han Spaces Levent’te gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn Levent Kızıltan gerçekleştirmiş olduğu toplantının devamında Deloitte Türkiye Ortağı Hakan Göl, CONTEXT Türkiye Ülke Müdürü Sn Erol KUSEYRİ, TÜBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Amazon Web Services Türkiye Ülke Müdürü Sn Burak AYDIN, TÜBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Etiya CEO’su  Sn Aslan DOĞAN, TÜBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Data Market CEO’su Sn Murat BOYLA’ nın yaptığı toplantıda sektörün 2021 performansı ve geleceği hakkında görüşler paylaşıldı.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, “Dijitalleşme Yolunda Sürdürülebilir ve Akıllı Çözümler için Birlikte Geliştirme ve Birlikte Başarma” hakkında değerli görüşlerini ve Koç Üniversitesi Ekonomi Profesörü Prof. Dr. Kamil Yılmaz “Dünya ve Türkiye Ekonomisine Bakış”  hakkında değerli görüşlerini ilettiler.

 

Toplantıyı izlemek için tıklayınız.