Genel Müdürümüz Fatih Demirkan 8 Ekim 2020 Tarihinden Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek Devlet Malzeme Ofisi ile Teknokatalog sözleşmemizi imzaladı. Süreçte emeği geçen başta Suat Yamaç olmak üzere bütün Teknokatalog ekibine ve Gaziantep Teknopark Genel Müdürü Ekrem Tekin ve İş Geliştirme Uzmanı Bünyamin Kahraman‘a teşekkür ederiz.

Kurum akademilerinin eğitim planlama ve sınav faaliyetlerinin tamamını en son teknoloji ve bilimsel ARGE çalışmaları sonucunda çözüme kavuşturan ürünümüz VOC TESTER özellikle uzaktan eğitimde önemli bir sorunu çözmekte uzaktan veya yerinde sınav yapmak isteyen kurumlara paket çözüm sunmaktadır. Ürünümüzü hali hazırda 100+ kurum ve kuruluş kullanmaktadır. 

Tekno katalog nedir ?

Tekno Katalog, Devlet Malzeme Ofisi tarafından orta-yüksek ve yüksek teknoloji üreten, Siber Güvenlik Kümelenmesine kayıtlı, TÜBİTAK TEYDEP mezunları, TÜR (Teknolojik Ürün Deneyim Belgesi) belgesine sahip ve Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Faaliyet Gösteren girişimciler için oluşturulan kamuya satış yapabileceği özel bir satış kanalıdır.

Tekno Kataloğun amacı; Girişimcilerin devlet teşvikleri veya özkaynakları ile Ar-ge faaliyetinde bulunarak geliştirmiş oldukları orta ve yüksek teknolojili yerli ürünlerinin kamu pazarında yer alması sağlanarak bu girişimcilerimizin ticarileşme ve markalaşma süreçlerinin de desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Tekno katalog sözleşmemiz sayesinde yakın bir zaman içinde kamu kurumları sınav ve eğitim faaliyetleri için ürünümüzü direkt olarak DMO’dan satın alabilecek.